притисоци

Пронајдени се 7 резултати на тема „притисоци“
Вести

ИМАВ НЕВИДЕНИ ПРИТИСОЦИ: Проговоре член на Комисијата за подготвување на скандалозната годишна програма на Министерството за култура

На снимката се слуша гласот на Весна Гиновска-Илкова. Член на Комисијата за подготвување на скандалозната годишна програма на Министерството...
Вести

Синдикатот на администрација и државна управа на Македонија изложен на бројни притисоци во очи на најавениот штрајк

Синдикатот на администрација и државна управа на Македонија (САДУ) тврди дека после најавите оти од 5 март ќе почне штрајк во Основниот...