принцот хари

Пронајдени се 46 резултати на тема „принцот хари“
Познати

Телохранителот на кралското семејство уште пред 30 години знаел што ќе се случува: Хари сам си го предвидел распадот во семејството!

Поранешниот телохранител на принцезата Дајана, Кен Варф се сети како еднаш го слушнал тогаш четиригодишниот принц Хари, како на својот...
Познати

За оваа ситуација зборуваат сите: Камерата сними како Меган се обидува да му се обрати на Хари, а неговата реакција предизвика полемика

Меган Маркл и принцот Хари досега немаа ситуација во јавноста што се чинеше дека нешто не е во ред меѓу нив, или барем не толку многу...
Познати

Грешка која ги разочара фановите: Принцот Хари и Меган објавија фотографии на Инстаграм, па веднаш ги избришаа (ФОТО)

Најверојатно некогаш во животот ви се случило да објавите некоја фотографија и истата по некое време да ја избришете. Истото се чини...
Познати

Меган Маркл и принцот Хари ги избраа кумовите: Кралското бебе ќе го крсти холивудскиот актер и неговата сопруга (ФОТО)

Војводата и војвотката од Сасек го очекуваат своето прво бебе кое ќе се роди во април наредната година. А според традицијата децата...
Познати

Зарем не можеа да почекаат уште еден ден: Луѓето се бесни на Меган и принцот Хари што токму на овој ден објавиле дека чекаат бебе

Принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл, објавиле дека го чекаат своето прво дете, но моментот во кој тоа го објавиле, за јавноста...
Познати

Цела нација праќа честитки- овој детаљ ја издаде бремената Меган Маркл која го покажа трудничкото стомаче (ФОТО)

После низа одела, војвотката од Сасекс конечно облече фустан. За хуманитарниот концерт „100 Days to Peace“, по повод одбележување на 100-годишнината...
Познати

Ќе се стопите: Принцот Хари уште кога ја запознал Меган ја покажал неговата романтична страна подарувајќи и уникатен подарок (ФОТО)

Изгледа дека љубовната приказна на принцот Хари и Меган Маркл е како во бајките. Освен што тој е вистински принц, изгледа дека е и многу...