Прилеп-Градско

Пронајдени се 9 резултати на тема „Прилеп-Градско“
Хроника

Запленета дрога кај Прилеп-Градско која требала да пристигне во Грција: Се работи за роба со вредност од 200.000 евра – еве ги деталите

Во рамки на засилените полициски активности за борба против недозволената трговија со наркотична дрога, во заедничка акција на полициски...