пријател

Пронајдени се 4 резултати на тема „пријател“
Познати

Нашето пријателство веќе нема да биде исто: Најдобриот пријател на Шумахер откри шокантни детали за возачот од кои ќе ви се распука срцето

Возачот на Формула 1 Михаел Шумахер пред една година излезе од кома и е префрлен на понатамошно лекување во својот дом. Од тогаш па до...
Останати спортови

Пријателот на Шумахер ја откри неговата состојба на неговиот 50-ти роденден: „Гледавме многу трки заедно…“

Жан Тод, поранешниот шеф на Ферари и најдобар пријател на Михаел Шумахер, откри каква е состојбата на легенарниот возач од Формула 1. Шумахер...