приходи

Пронајдени се 15 резултати на тема „приходи“
Вести

Мицкоски: Зголемените приходи во буџетот со кој се фали владата се вештачки собрани пари, а куповната моќ не се зголемува

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во своето вечерашно гостување на телевизија Телма, рече дека власта се фали со вештачки...