претседателка

Пронајдени се 5 резултати на тема „претседателка“
Познати

Колинда го следи светскиот тренд- се појави во кошула „P*ssy Bows“ и предизвика лавина коментари за нејзиниот изглед и годините (ФОТО)

Претседателката на Хрватска Колинда Грабар Китаровиќ овие денови е на службено патување во Канада каде покрај многуте средби се сретна...
Познати

Вешто ги крие од јавноста, но ќерка и е под бурно око на медиумите: Ова е семејството на Хрватската претседателка Колинда (ФОТО)

Претседателката на Хрватска Колинда Грабар Китаровиќ важи за вистинско претседателско освежување на Балканот, но освен на Балканот...
Фудбал

Целиот свет и завидува на скромната претседателка, домашната јавност удри по неа- поради оваа фотографија цела Хрватска е бесна

Светските медиуми овие денови на големо пишуваат за претседателката на Хрватска Колинда Грабар Китаровиќ која го привлече целото внимание...