прес конференција

Пронајдени се 16 резултати на тема „прес конференција“
Вести

Поранешен пожарникар упадна на прес конференцијата на Николов- јавно побара одговор од градоначалникот откако неколку пати бил игнориран

По повод стогодишнината на Противпожарниот дом, штипскиот градоначалник денеска имаше прес конференција, но кога тој започна упадна...
Вести

„Единствениот кандидат на изборите во СДСМ држи прес конференција за време на полициски час, законот важи само за народот“

Единствениот кандидат и победник на изборите во СДСМ држи пресконференција за време на полициски час, стои во Фејсбук статусот на Ивор...