прељуба

Пронајдени се 5 резултати на тема „прељуба“
Занимливости

Мажот се вратил дома и ја фатил прељубницата на дело: Кога го видел г*лиот маж земал да го снима, па сега цел свет се мајтапи со него

Ги знаете оние филмови каде сопругот одеднаш се враќа дома и ја наоѓа жената во прељуба? Во нив обично има две сценарија – љубовникот...
Занимливости

Висеше гол на тераса од зграда бегајќи од мажот на неговата љубовница, а кога ќе видите што му се случи потоа ќе подзинете (ВИДЕО)

Во овој модерен свет кога секој човек има паметен телефон речиси и невозможно е да не се забележат несекојдневни ситуации низ целиот...