прегазено дете

Пронајдени се 26 резултати на тема „прегазено дете“
Вести

Родителите бараа семафор, новите власти ветија, но не исполнија: Уште едно дете прегазено на „Борис Сарафов“ во Ѓорче Петров

Десетгодишно дете е прегазено на улицата „Борис Сарафов“ во Ѓорче Петров, вчера утрината околу 8 часот. Возилото било со скопски регистерски...