предмети

Пронајдени се 9 резултати на тема „предмети“
Вести

За предметите на СЈО кои незаконски беа префлени во ЈО, Дескоска вели дека не е сигурна дали Јанева сама ги пишувала писмата

Во вечерашната емисија „Само Вистина„ министерката за правда, Рената Дескоска фрли сомнеж за тоа дали Катица Јанева самата ги пишувала...
Познати

Срцето и е скршено од тага: Карлеуша ги донесе омилените предмети од Дивна во својот дом, а од едно нешто не се одвојува со денови

Пејачката Јелена Карлеуша се уште не може да поверува дека нејзината мајка Дивна повеќе не е жива. Пејачката една недела по погребот...