предлози

Пронајдени се 5 резултати на тема „предлози“
Вести

Граѓаните предлагаат: Да се тестираат сите хронично болни, надомест за прекувремени саати да добиваат само МВР, АРМ и лекарите

Во рамките на иницијативата на ВМРО-ДПМНЕ за комуникација со граѓаните  „Вашите проблеми, заеднички решенија – Ја сакам Македонија“,...
Вести

Мицевски: Овие предлози се неделовнички, ако не ги вратите назад во Владата учествувате во кршењето на Деловникот

Координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Мицевски на денешната Собраниска седница која се одложуваше повеќе часа,...