повредено лице

Пронајдени се 142 резултати на тема „повредено лице“
Хроника

Скопјанка со велосипед одела кон работа, но ја нападнало куче скитник и со ТЕШКИ повреди завршила во болница

На 12.10.2022 околу 13.45 во Полициската станица Центар било пријавено дека во Градската општа болница „8 Септември“ со тешки телесни повреди...