повреден пешак

Пронајдени се 84 резултати на тема „повреден пешак“
Хроника

53-годишен возач со „Цитроен“ покоси млад маж на раскрсница во Скопје: Лицето пренесено во болница, еве ги деталите

На 05.01.2022 во 14.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на крстосница од ул.„Иван Хаџиниколов“ и ул.„Ромен Ролан“, патничко возило...