потписи

Пронајдени се 15 резултати на тема „потписи“
Вести

Изреволтирани родители повикуваат на потпис пред МОН против воведување на дигитални учебници – најавуваат и протести!

Воведувањето на дигитални учебници кое го најави министерката за образование и наука, Мила Царовска и понатаму предизвикува големо...
Вести

Македонија со поддршка за Силјановска: охриѓани, тетовци, прилепчани и кавадарчани масовно се потпишуваат за претседателскиот кандидат

Професорката Гордана Силјановска Давкова која е претседателски кандидат од најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ на идните претседателски...
Вести

Силјановска со целосна поддршка во Ѓорче Петров и Бутел- поддршка стигна и од потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Мисајловски (ФОТО)

Професорката Гордана Силјановска Давкова која е претседателски кандидат од најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ на идните претседателски...