потерница

Пронајдени се 28 резултати на тема „потерница“
Хроника

Го барале со потерница: Радовишанец се обидел да прегази полицаец, па се забил во полициското возило

Полициска станица Радовиш поднесе кривична пријава против С.Р. (26) од Радовиш поради основано сомнение дека сторил кривично дело „загрозување...