постари лица

Пронајдени се 5 резултати на тема „постари лица“
Хроника

БУГАРИ СО ИЗМАМА СЕ ОБИДЕЛЕ ДА ЗЕМАТ 20.000 ЕВРА ОД СКОПЈАНКА: Лажеле дека нејзината ќерка прегазила дете и дека тие ќе и помогнеле

Денеска (14.09.2022) полициски службеници од СВР Скопје ги приведоа К.О.И.(51) и Г.Е.М. (56), двајцата од Благоевград, Република Бугарија кои со...