последна фотографија

Пронајдени се 3 резултати на тема „последна фотографија“
Познати

Фотографија со Душко Тошиќ која не ја избриша ниту кога и беше најтешко – Карлеуша со фудбалерот има само еден единствен спомен

Пејачката Јелена Карлеуша веќе некое време е главна вест во медиумите поради бракот со Душко Тошиќ, особено по скандалот на Божиќ и...
Познати

Последната фотографија на Мерима ќе ве натера на солзи – пејачката уживаше во животот до последната секунда (ФОТО)

Пејачката Мерима Његомир почина денеска на 69-годишна возраст по борба со опасна болест. Неодамна се дозна дека пејачката има рак, а надежта...