порака

Пронајдени се 53 резултати на тема „порака“
Занимливости

Оставија порака до сосетката да не „вреска како свиња“ во текот на ноќта, нејзиниот одговор ги збуни сите

Една жена сподели на социјалните мрежи непријатно искуство за тоа како, по една ноќ помината со нејзиниот партнер, добила лута порака...
Занимливости

Возач од Белград ја напиша оваа порака на својот автомобил, сигурно ќе се насмеете ако возите зад него

Возачот од Белград напиша порака на задното стакло на автомобилот и стана хит на социјалните мрежи. На социјалните мрежи кружи фотографија...
Вести

Мицкоски со порака до Бугарија: Не ви се потребни асимилирани соседи, без оглед што Заев е на чело на владата, не се договарајте со мафијашки структури ќе ве излаже за се

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во денешниот говор испрати порака до нашиот сосед, Бугарија. -Убеден сум дека и вам не...
Вести

Мицкоски до стопанствениците: Ветуваме стабилна економија на ниски даноци и поддршка за стопанството со инвестиции од 4 милијарди евра

Доста е веќе од неправди и измами, време е да се исправиме и да исправиме се! Драги стопанственици и бизнисмени, она што денес го имате...
Вести

Мицкоски до невработените: Се обврзувам дека ќе стимулираме отвoрање на нови работни места и инвестиции од над 4 милијарди евра

Доста е веќе од неправди и измами, време е да се исправиме и да исправиме се!, вели во своето видео обраќање лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и воедно...
Познати

Шехерезад со моќна порака поради коронавирусот: Лекарите се плашат да ги прегрнат своите најблиски кога ќе се вратат од работа, затоа останете дома!

Познатата турска актерка Бергузар Корел позната како Шехерезад преку социјалните мрежи испрати силна порака до своите обожаватели. Имено,...