порака

Пронајдени се 62 резултати на тема „порака“
Занимливости

Оставија порака до сосетката да не „вреска како свиња“ во текот на ноќта, нејзиниот одговор ги збуни сите

Една жена сподели на социјалните мрежи непријатно искуство за тоа како, по една ноќ помината со нејзиниот партнер, добила лута порака...
Занимливости

Возач од Белград ја напиша оваа порака на својот автомобил, сигурно ќе се насмеете ако возите зад него

Возачот од Белград напиша порака на задното стакло на автомобилот и стана хит на социјалните мрежи. На социјалните мрежи кружи фотографија...
Вести

Мицкоски со порака до Бугарија: Не ви се потребни асимилирани соседи, без оглед што Заев е на чело на владата, не се договарајте со мафијашки структури ќе ве излаже за се

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во денешниот говор испрати порака до нашиот сосед, Бугарија. -Убеден сум дека и вам не...