пониква

Пронајдени се 8 резултати на тема „пониква“
Хроника

ФОТО: МВР со нови детали за страшната сообраќајка, познат идентитетот на девојката која загина на Пониква

Едно лице загина, а две се повредени во сообраќајна несреќа која синоќа околу 2 часот се случила на регионалниот пат Кочани-Пониква. Полицијата...
Останати спортови

Последната трка од државниот шампионат во автомобилизам ќе се вози на 1 ноември на патеката кон Пониква

По две одложувања на терминот, последната ридско-брзинска трка од овогодишниот државен шампионат во автомобилизам ќе се вози на 1 ноември...