понеделник

Пронајдени се 19 резултати на тема „понеделник“
Вести

По викендот ни доаѓа целосен пресврт- еве какво време не очекува од понеделник, особено без чадор не излегувајте од дома!

Под влијание на влажен бран во понеделник ќе преовладува облачно време со врнежи од дожд, локално и над 20 литри на метар квадратен. Како...