полуфинале

Пронајдени се 30 резултати на тема „полуфинале“
Музика

ВАКВА САРА ЈО ДОСЕГА НЕ СМЕ ВИДЕЛЕ: Пејачката во најс*ксипилно издание за избор на песна за Евровизија – глетка од која на машкиот пол нема да му е сеедно! (ФОТО+ВИДЕО)

Популарната пејачка Сара Jо вечерва учествува на втората полуфинална вечер на „Песни за Евровизија 2022“, а сега на социјалните мрежи...
Познати

Најпознатата секс бомба на сите времиња пристигна во Русија- од трибините ќе го бодри своето 20 години помладо момче (ФОТО)

Вечерва во Русија вечерва се игра првото полуфинале на СП помеѓу Белгија и Франција, но целото внимание денеска во светските медиуми...