положување цвеќе

Пронајдени се 7 резултати на тема „положување цвеќе“
Општини

Кирил Пецаков положи цвеќе пред спомениците на македонсктие предци и упати честитка по повод денешниот празник (ФОТО)

Кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ за општина Охрид, Кирил Пецаков денеска положи цвеќе пред спомениците на македонските предци...
Вести

Делегација на ВМРО-ДПМНЕ денеска положи свежо цвеќе на споменикот во чест на сесловенските просветители Свети Кирил и Методиј

Делегација на ВМРО-ДПМНЕ во состав претседател на Унијата на млади сили – Сергеј Попов, претседател на Градски комитет – Владимир...