полов напад

Пронајдени се 39 резултати на тема „полов напад“
Хроника

Наставникот од Струмица искористил прилика кога останал сам со малолетничката во спортската сала од училиштето, ова се ужасните детали

Основното јавно обвинителство Струмица донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 40-годишник осомничен за кривично дело...
Хроника

14. годишно девојче била на забава кај чичко ѝ а потоа доживеала хорор – 40. годишник извршил полов напад врз неа, поднесена кривична пријава

Основното јавно обвинителство Велес поднесе Обвинителен акт против 40-годишно лице од Прилеп за кривично дело – Полов напад врз дете...
Хроника

Маж намамил девојче (13) и почнал да ја гушка, откако успеала да му избега ја нашол пак и ја терал да гледа по*но снимки

Основното јавно обвинителство Прилеп донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице, на возраст од 31 година, за...