политичар

Пронајдени се 16 резултати на тема „политичар“
Занимливости

ГО ПРЕКИНА ПОВИКОТ, НО БЕШЕ ДОЦНА – политичар гол се појави на состанок, видеобимот во парламентот беше премал за да го собере во кадар овој детаљ (ВИДЕО)

Политичар од Романија се појави гол на камерата на својот лаптоп додека се тушираше за време на состанокот, предизвикувајќи насмевка...
Вести

Професор, политичар, лидер, ама и граѓанин за пример: Додека други политичари не го прават ни она на што ги обврзува платата, на Мицкоски не му е срам да се фати и за лопатата! (ФОТО)

Снегот не „изненади„ среде февруари… Најмногу скопскиот градоначалник Петре Шилегов, кој на социјалните мрежи се отепа фалејќи се...
Вести

С*кс скандал го тресе украинскиот парламент- „сакате орално задоволување или анален- табу с*кс“?, ова се сочните детали (ФОТО)

Пратеничките во украинската Врховна Рада бараат оставка од претседателот на Комисијата за надворешна политика, Богдан Јаременко поради...