полициски час

Пронајдени се 265 резултати на тема „полициски час“
Хроника

Драма за време на полицискиот час: Се возел по празните улици, а откако го застанала полицијата следувало сценарио како на филм

На 06.06.2020 во СВР Скопје било пријавено дека во 15,40 часот во близина на бензинска пумпа во с.Студеничани, скопско полициски службеници...