пол сколс

Пронајдени се 5 резултати на тема „пол сколс“
Фудбал

Славниот фудбалер и неговата ќерка со бизарниот ритуал ги шокирале следбениците: „Што по ѓаволите прави тој?“ (ВИДЕО)

Поради постапката на легендарниот англиски фудбалер и долгогодишен играч на Манчестер јунајтед, Пол Сколс, се згрозила цела Англија,...