подготовки

Пронајдени се 6 резултати на тема „подготовки“
Фудбал

По добиените негативни резултати на коронавирус ЖФК „Каменица Саса“ продолжуваат со подготовките за настап во ЛШ

Екипата на Женскиот фудбалски клуб „Каменица Саса“ ја очекува ждрепката за натпреварите од Лига на шампиони. Како што информираа од...