подем

Пронајдени се 6 резултати на тема „подем“
Вести

Јанкуловски: Со програмата „За обнова на Македонија“ ќе се понуди поквалитетен и подобар живот за граѓаните бидејќи тоа го заслужуваат

Живко Јанкуловски, лидер на партијата ПОДЕМ утринава имаше интервју за „Утрински Брифинг“ каде што посочи дека тој е во коалиција...