поддршка

Пронајдени се 37 резултати на тема „поддршка“
Вести

Не стивнува поддршката за хуманиот чин на семејството Белчовски кое ги донираше органите на својата почината ќерка

Откако решија да ги донираат органите на својата ќерка која загина во сообраќајна несреќа, не стивнуваат позитивните реакции за огромниот...
Вести

СПМ до Владата: Ја немате нашата поддршка во пазарењето со виталните вредности на Македонија, ќе се соочите со жесток одговор

Синдикатот на полицијата во Македонија како еден од претставниците на вработените во МВР ги поддржува ставовите на припадниците на...