подарок

Пронајдени се 39 резултати на тема „подарок“
Познати

Ги изненади сите со свадбениот подарок: Еве што му подари кумата Милица Тодоровиќ на познатиот пејач Стеван Анѓелковиќ

Пејачката Милица Тодоровиќ овој викенд беше кума на свадбата на познатиот пејач Стеван Анѓелковиќ, а на церемонијата се појави со нејзиното...
Занимливости

Водителката му се фрли во прегратки среде емисија во живо- кога ќе видите што и подари Ивица Дачиќ за роденден се ќе ви стане јасно (ВИДЕО)

Српскиот министер за надворешни работи Ивица Дачиќ е вистински џентлмен, а доказ е и следново видео кое предизвика бура од позитивни...
Познати

Го продала подарокот од кралската венчавка и заработила 20 илјади фунти- тоа што го имаше во торбата никогаш нема да ви падне на памет

Чоколадца , вода во шишиња, магнети за фрижидер – тоа имало во пакетите што ги добија насобраните посетители пред капелата каде се венчаач...
Познати

Брена и Бобо не штедат пари – Ова е луксузниот подарок кој се подготвува за синот Филип и Александра Пријовиќ

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ наскоро ќе го изговорат судбоносното „ДА“, а Лепа Брена и Бобо планираат младите да ги израдуваат...