подарок

Пронајдени се 50 резултати на тема „подарок“
Познати

ЗА ОВА СЕКОЈА ЖЕНА СОНУВА! Роналдо ја изнанеди Георгина со скапоцен подарок, а таа призна: „Сè уште сум без зборови“ (ФОТО)

Георгина Родригез се пофали со скапоцениот подарок што го доби од Кристијано Роналдо. „Се уште сум без зборови“, напиша таа покрај...
Познати

ПРИЈОВИЌ НЕ ГИ ЖАЛИ ПАРИТЕ: Пејачката за роденденот на својот сопруг потрошила цели 34.000 евра – дали е вреден овој подарок толку многу ?!

Пејачката Александра Пријовиќ на својот сопруг му подари Ролекс во вредност од 34.000 евра Филип Живојиновиќ го прослави својот 36 -ти роденден...
Познати

Дарко Лазиќ со девојката е само неколку месеци, но се одлучи да и купи ваков подарок – парите не се важни за љубовта (ФОТО)

Фолк пејачот Дарко Лазиќ веќе подолго време е во емотивна врска со новата девојка Барбара Бобак, а сега реши да и покаже колку ја сака...
Познати

Маја Беровиќ го прослави својот 34-ти роденден: Ваков подарок каков што она добила ниедна жена не би одбила! (ФОТО)

Музичката sвезда Маја Беровиќ денес го прослави 34-от роденден, а во текот на целиот ден добива бројни честитки од нејзините обожаватели,...
Познати

Од овој роденденски подарок кој Анастасија го добила од своето момче ќе останете со подотворена уста – ја води на луксузна дестинација!

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ го прослави својот 23-ти роденден во еден белградски ресторан. На гала прославата присуствуваа нејзините...
Познати

Има цело богатство, но се топи на подароците од ќерката: Ана Николиќ откри што и подарила тригодишната Тара без никаков повод (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ сподели со фановите што добила од својата ќерка. Имено пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија...
Занимливости

ВИДЕО: Доби необичен подарок за Денот на вљубените- што се случува кога мажот лајкува други жени на Инстаграм

Корисничка сподели видео на Тик Ток во кое на својот избраник му подари исклучително необичен подарок за Денот на вљубените. Имено,...
Познати

Кој би можел да и подари вакво нешто- Цеца сподели што добила за 8-ми март, но за ваков подарок со причина крие од кого го добила (ФОТО)

Вчера како и сите жени во светот така и пејачката Светлана Ражнатовиќ- Цеца го прослави денот на жената 8-ми март. Имено таа по настапот...
Познати

Не може да си поверува на сопствените очи: Цеца сподели со фановите каков подарок доби од зетот за Божиќ (ФОТО)

Новогодишните и божиќните празници се убав повод да се подаруваат работи и добиваат работи, па така една од тие што овој период се пофали...
Познати

Вреди цело богатство, а таа не работи за да и го купи: Цеца доби несекојдневен подарок од снаата Богдана Родиќ (ФОТО)

Богдана успеа со еден несекојдневен подарок да ја воодушеви својата свекрва, која не издржа да не се пофали на социјалните мрежи, нарекувајќи...