подароци

Пронајдени се 22 резултати на тема „подароци“
Познати

Луна Џогани за два дена слави роденден: На поклон доби луксузно патување во Дубаи, а пред време започнаа да и пристигнуваат и други поклони (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Луна Џогани и нејзиниот вереник Марко Миљковиќ отпатуваа во Дубаи за да го прослават нејзиниот 25-ти роденден на 8-ми...
Познати

Луна Џогани објави каков подарок доби во пресрет на Божиќ за своето бебе- уште не е родено, а го доби сето тоа (ФОТО)

Младата српска пејачка и ќерка на Анабела Џогани, Луна годинава за прв пат ќе се оствари во улогата на мајка. Таа речиси секојдневно...
Познати

Секое дете сонува за ваков татко: Специјален подарок за децата, еве како Дарко Лазиќ ја продолжува традицијата за Велигден

Српскиот пејач Дарко Лазиќ заедно со семејството во изолација го прослави најголемиот верски празник Велигден. Тој празникот сепак...
Хороскоп

Што никако не смеете да им подарите на хороскопските знаци: Бикот не сака книги, лавот мрази пешкири, рибата сака да се потрудите

Ако не сте сигурни каков подарок да одберете, можеби астрологијата ќе ви помогне. Проверете што хороскопските знаци сакаат да најдат...
Занимливости

Мајка подигнувала пари од банкомат: Кога видела што пишува на екранот, не можела да ги задржи солзите (ВИДЕО)

Се чини дека денес луѓето ретко покажуваат благодарност. Понекогаш едно „благодарам“ многу значи и ги зближува луѓето на посебен начин....
Занимливости

Детската емоција е најискрена: Урнебесни реакции на дечиња кои ги отвораат своите новогодишни подароци (ВИДЕО)

Секое дете е различно. Некое се радува и на банана, друго плаче кога ќе добие скапа играчка. Овие реакции на дечиња кои ги отвораат своите...
Познати

Карлеуша за неколку денови полни 40 години, а кога ќе видите од кого го доби првиот подарок ќе останете со отворена уста (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша на 17 август месецов ќе го прослави својот 40-ти роденден, а подароци од нејзините верни фанови пристигнуваат...
Познати

Не ги заборави ни во најсреќните денови по свадбата: Еве кого прво го посети Пријовиќ со сопругот и пејачката Беквалац (ФОТО)

Познатите пејачки Александра Пријовиќ и Наташа Беквалац направија гест за кој зборува целиот Балкан. Имено тие го посетија домот за...
Познати

Хари и Меган враќаат подароци од свадбата вредни 9 милиони долари: Кога ќе дознаете што им подарила кралицата ќе останете без текст

Да, ако некој може, но според правилата и прописите мора, да си го дозволи луксузот да врати свадбени подароци вредни над 9 милиони долари,...