под вода

Пронајдени се 4 резултати на тема „под вода“
Вести

АВСТРАЛИСКИОТ ГРАД КАДЕ ШТО ИМА МНОГУ МАКЕДОНЦИ Е ПОД ВОДА: Наредена евакуација на одредени делови од градот (ФОТО+ВИДЕО)

Големи области на Сиднеј, најголемиот град во Австралија, денеска се под вода поради обилните врнежи што предизвикаа сериозни поплави...
Познати

Се фрли од скапата јахта и започна да нурка- кога ќе видите што правеше под вода Георгина со Роналдо нема да ви биде добро (ВИДЕО)

Девојката на Кристијано Роналдо и идна сопруга е повторно во центарот на вниманието. Гергина Родригез и Роналдо со денови поминуваат...