починато бебе

Пронајдени се 14 резултати на тема „починато бебе“
Вести

ОЈО со детали за тешката несреќа во која загина тримесечно бебе: Директен судир на два автомобили, по претекнување на камион

На магистралниот пат Кичево – Македонски Брод, вчера попладне околу 17 часот се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби...