почината

Пронајдени се 8 резултати на тема „почината“
Познати

Се огласи манекенката која му спасила живот на момче кое сакало да се фрли од мост- еве што и упати на прерано починатата манекенка

Некогашната манекенка и учесничка во реалното шоу „Survivor“ Катарина Вучетиќ не може да дојде до себе од тага по веста дека починала српската...
Познати

Втора трагедија во домот на славниот пејач: Пред три години почина неговата мајка, денес неговата 18 годишна сестра пронајдена мртва! (ФОТО)

Сестрата на пејачот на славната група „One Direction“  Фелисите Томлинсон ненадејно почина на свој 18 години. Станува збор за сестрата на...
Познати

Нејзините хитови ги знаат сите: Денеска почина нејзината мајка, претходно татко, а најтажна е приказната за удавената сестра (ФОТО)

Српската пејачка на која речиси сите и ги знаат хитовите денеска објави тажни вести дека починала нејзината мајка. Мајката на пејачката...