почината жена

Пронајдени се 38 резултати на тема „почината жена“
Хроника

Почината жена пронајдена во стан во Битола- не се јавувала на мобилен и не ја отворала вратата, телото на обдукција

Во СВР Битола, Н.С. (35) од Битола пријавила дека се сомнева дека Ј.Т. (81) која живеела сама на улица „Партизанска“ во Битола е почината,...
Хроника

Обвинителството со информации за сообраќајката во Гостивар: Жената минувала на пешачки, повредите биле смртоносни

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Гостивар заедно со увидни екипи од Министерството за внатрешни работи врши...