починат син

Пронајдени се 4 резултати на тема „починат син“
Познати

Откако се дозна дека во крвта на сопругот на Пишек имало рекордно ниво на оваа супстанца се огласи неговиот татко – пријателот на Аркан во неверување

Таткото на покојниот Видоје Ристовиќ, Виктор попознат како Миша Гроф се огласи по резултатите кои стигнаа од обдукцијата на неговиот...
Познати

ТРАГЕДИЈА ВО ДОМОТ НА МАКЕДОНСКАТА ПЕЈАЧКА – ненадејно почина нејзиниот син, пристигнуваат стотици пораки во минута (ФОТО)

Шок и неверување утрово предизвика веста дека фолк пејачката Сузи Анѓелковиќ го изгубила синот Робертино. Стотици пораки со сочувство...
Познати

Му посветила песна на починатиот син која е голем хит – доколку ги анализирате зборовите детално, ќе ја сфатите тажната судбина на Туцаковиќ

Балканската музичка сцена веќе трет ден се опростува од најголемиот текстописец на сите времиња Марина Туцаковиќ, а по тој повод медиумите...