починат маж

Пронајдени се 45 резултати на тема „починат маж“
Познати

СРПСКАТА ПЕЈАЧКА КОЈА ОСТАНА ВДОВИЦА СЕ ПОМИРИ ДЕКА ТРЕБА ДА Е САМА – полека му се враќа на „животот“ и престанува да плаче (ФОТО)

Пејачката Елма Синановиќ на почетокот на 2000-тите сними многу хитови како „Није ветар, није киша“, „Корак до дна“, „Ах туго, туго“… Таа...
Познати

УЖАСНА СУДБИНА: Гром го уби сопругот на познатата актерка, еве ги тажните детали кои кога ги прочита светот започна да рони солзи (ФОТО)

Сопругот на ѕвездата од филмот „One Tree Hill“, Бевин Принц, Вилијам Френд (33) почина откако во неделата на 3 јули го удрило гром. Како наведуваат...
Хроника

Маж пронајден во безживотна состојба: Според првичните информации настапила насилна смрт, ќе се врши обдукција

Дежурен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Струмица изврши увид во местото викано Ореш, во атарот на струмичко Ново Село,...
Хроника

ТРАГЕДИЈА ВЕЧЕРВА ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ: Пронајден мртов маж кој најверојатно се самоубил скокајќи од зграда

Маж на возраст од околу 35-40 години пред два часа е пронајден мртов спроти зградата на УЈП кој, според минувачи, се фрлил од зграда до Управата...
Хроника

Исчезнал на 14 септември, а денес без знаци на живот е пронајдено неговото тело во одводен канал во Кочани – еве ги деталите

Пронајдено е телото на 84-годишниот жител од селото Соколарци, по којшто се трагаше четири дена. Во соопштението од СВР-Штип се наведува...