поц

Пронајдени се 17 резултати на тема „поц“
Хроника

Се удирало со се што ќе им дојде при рака: Групна тепачка во кафеана во Дебар Мало, меѓу повредените и директорот на ПОЦ Васко Кичевски

Ноќеска, нешто пред полноќ во една кафеана во Дебар Мало се случила тепачка каде што нападнат бил и директорот на Паркинзи Општина Центар...
Вести

Поповски: „ПОЦ“ не врши уплата на комуналната такса на сметка на буџетот на општина Центар која изнесува 6,3 милиони денари

Јавното претпријатие за јавни паркиралишта „Паркинзи“ на Општина Центар-Скопје кое стопанисува со паркинзите во општината не врши...