победничка

Пронајдени се 8 резултати на тема „победничка“
Познати

Нема да им поверувате на очите: Победи во „Пинкови ѕвездички“ на 13 години, па вети дека ќе ослабе 25 килограми (ФОТО)

Речиси нема некој кој не се сеќава на Марија Сердар која на 13 години победи во музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“. Таа по победата вети...
Познати

Среде корона го лижеше пехарот откако победи на Евровизија, а сега се соблече т*плес – еве како изгледа младата Италијанка (ФОТО)

Викторија Де Ангелис, 21-годишната басистка на италијанскиот бенд Манескин, која победи на Евровизија оваа година, на својот Инстаграм...
Познати

На 23 години палеше и жареше на евровизиската сцена и победи- денес Хелена Папаризу изгледа посериозно и непрепознатливо (ФОТО)

Грчката пејачка и победничка на Евровизија во 2005-та година Хелена Папаризу денеска има 38 години и се уште се занимава со музика. Таа...
Познати

Победи на Евровизија во 2013 година, па сними порно видео- храбрата пејачка пред настапот во Израел оваа година се соблече на плажа (ФОТО)

Победничката на Евровизија од 2013 година Емили Де Форест овие денови се најде повторно во медиумскиот етер ширум Европа. Имено пејачката...
Познати

Победничката на Евровизија направи потполна трансформација: Кончита Вурст се ишиша ќелава и ги запрепасти фановите (ФОТО)

Победничката на Евровизија од 2014 година Кончита Вурст на својот Инстаграм профил објави фотографија на која изгледа потполно поразлично...
Познати

Сите ја паметат како мало слатко девојче- во меѓувреме се омажи, а сега победи на музичко шоу со изведба која вреди да се слушне (ВИДЕО)

Илма Карахмет е победничката на хрватското музичко шоу „Ѕвезди“, а во финалето ги импресионираше сите со својот глас. Имено малото...
Познати

Пред шест години победи на Евровизија, а денес изгледа загрижувачки- од нејзината долга коса не остана ниту трага (ФОТО)

Победничката на Евровизија од пред неколку години која сите ја паметат по нејзиниот атрактивен изглед денес направи голема трансформација,...