плус сајз

Пронајдени се 4 резултати на тема „плус сајз“
Занимливости

Коментарите се повеќе од сурови: Таа е плус сајз блогерка, а кога ќе го видите нејзиното момче ќе се шокирате (ФОТО)

Откако оваа блогерка на својот Инстаграм профил го покажа своето момче беше преплавена од лоши коментари. Мелис Гибсон која е плус сајз...