плескавици

Пронајдени се 8 резултати на тема „плескавици“
Храна и пијалаци

Плескавици од компир полнети со шунка и кашкавал: Дури и најголемите гурмани нема да му одолеат на овој рецепт

Ако обожавате компири, а исто така сте гурмани и сакате да пробате нов рецепт, сигурно ќе ви се допадне овој начин на подготовка на компири. Идеална...