плажи

Пронајдени се 27 резултати на тема „плажи“
Регион

Се отвораат внатрешните делови на угостителските објекти во Грција, на плажите од денеска дозволена музика и алкохол

Од денеска во Грција се отвораат внатрешните делови на кафулињата и угостителските објекти, како и рестораните што се во рамките на...
Вести

Оваа држава ги отвора плажите на 6 јуни, но за да одите на плажа ќе мора да видите дали има слободно место преку мобилна апликација

Португалија ќе ги отвори своите плажи на 6 јуни, изјави денеска премиерот Антонио Коста, повикувајќи ги граѓаните да ја преземат апликацијата...