плажа

Пронајдени се 120 резултати на тема „плажа“
Занимливости

ЌЕ ВИ СЕ НАСОЛЗАТ ОЧИТЕ: Пронашол прстен на плажа – на него биле испишани иницијали кои откриле неверојатна приказна од пред 30 години!

Украдениот веренички прстен конечно и бил вратен на една вдовица, по повеќе од 30 години. Благодарение на детектор за метал, прстенот...
Познати

Линдзи Вон го сонча за*никот во танга на Бахамите-кога жените го видоа нејзиното момче посакаа да не се во нејзина кожа (ФОТО)

Линдзи Вон откако го остави скијањето има премногу слободно време. Наместо да се подготвува во некој зимски центар за новата сезона...