плажа

Пронајдени се 118 резултати на тема „плажа“
Живот и стил

Еве како да се подготвите за на плажа во рок од 24 часа: Бидете сигурни дека сте ги направиле овие неколку чекори пред да излезете на сонце

Останува малку време до долгоочекуваниот одмор. Доколку не сте имале време адекватно да се подготвите за на плажа, ви даваме неколку...
Познати

Се соблече, па покажа колку го исончала задникот – српската пејачка се надмина себе си, Инстаграм не сака да ја блокира оваа глетка

Пејачката Славица Чуктераш во моментов ужива на хрватското крајбрежје, па секој ден споделува нови фотографии на Инстаграм. На фолкерката...
Вести

3-годишно детенце се изгубило на плажа во Албанија: За среќа после неколку часа било пронајдено и вратено кај родителите (ФОТО)

Тригодишно детенце од Македонија се изгубло на плажа во Албанија, односно на плажата Карпата на Кавај, но за среќа по објавата на албанските...
Познати

Пожешка и од песокот: Аделина Тахири ја истегна тангата на плажа во Турција, од оваа глетка има да се расонат и најголемите спанковци

Албанската пејачка која важи за една од најпопуларните во Македонија, деновиве ги поминува на плажа во Турција. Имено Аделина Тахири...
Познати

Вети дека ќе се отсели од Македонија, па сега провоцира на плажа: Мелита ја отвори летната сезона, но не откри каде (ФОТО)

Некогашната водителка и старлета, Мелита Ракиќевиќ ја отвори летната сезона. Таа веќе замина на одмор, па веднаш се пофали со фотографија...
Занимливости

ЌЕ ВИ СЕ НАСОЛЗАТ ОЧИТЕ: Пронашол прстен на плажа – на него биле испишани иницијали кои откриле неверојатна приказна од пред 30 години!

Украдениот веренички прстен конечно и бил вратен на една вдовица, по повеќе од 30 години. Благодарение на детектор за метал, прстенот...