плажа

Пронајдени се 153 резултати на тема „плажа“
Познати

ЗНАЕ КАКО ДА ИМ ГО ПОМАТИ УМОТ НА ФАНОВИТЕ – Лепа Брена објави фотографија од голите нозе на плажа во Мајами (ФОТО)

Фолк ѕвездата Лепа Брена во Америка  ужива во сè. На социјалните мрежи пејачката објавува фотографии од Мајами во лелеави опуштени...
Занимливости

Ја снимала плажата, а кога го погледнала видеото следел шок – нема да верувате што пронашла во нејзиниот телефон (ФОТО)

Жена од англиски пристанишен град дошла на плажата за да ужива во морските убавини, меѓутоа, по пливањето, во мобилниот телефон пронашла...
Познати

На плажа дојде без костим за капење – луѓето гледаа во неверување во Констракта што прави среде бел (ФОТО)

Иако со месеци беше под будното око на јавноста поради учеството на Евровизија, пејачката Ана Ѓуриќ, позната по уметничкото име Констракта...
Занимливости

На првото место се наоѓа нашиот сосед: Љубителите на убавите плажи најмногу ги посетуваат овие европски земји

Според листата на најубави плажи за 2022 година, којашто ја објавил пребарувачот за одмор „Holid“, Грција е најпопуларната европска земја...
Познати

По трагедијата дојде време да ужива – Николина Пишек позираше во бикини, а со овие зборови упати јасна порака до сите (ФОТО)

Водителката Николина Пишек по изненадната смрт на сопругот Видоје Ристовиќ полека се враќа на вообичаениот живот и августовските денови...
Вести

Заборавете на плафонските цени во Грција – во оваа земја чадор и лежалка на плажа е само 2,5 евра, а водата е како на Малдивите (ФОТО)

Кипар е една од омилените дестинации на туристите од Србија, но бидејќи островите генерално се сметаат за поскапи дестинации, преовладува...