пластичарска

Пронајдени се 8 резултати на тема „пластичарска“
Вести

Трајановски до Шилегов: Ти оставив скоро готов проект за Бул. Никола Карев или Пластичарска и ти требаа повеќе од 2 години да почнеш со градба

Петре Шилегов ти оставив скоро готов проект за Бул. Никола Карев или Пластичарска и ти требаа повеќе од 2 години да ја почнеш со градба,...