плакати

Пронајдени се 4 резултати на тема „плакати“
Хроника

Лепел плакати, па дошло друго лице и залепило плакати врз неговите и започналo да го прска со спреј, а потоа му се заканил со остар предмет

На 30.10.2021 во 01,20 часот М.Т.(44) од с.Василево пријавил дека на 29.10.2021 околу 23,30 часот, додека неговиот син лепел плакати од политичка партија...