пироман

Пронајдени се 4 резултати на тема „пироман“
Регион

Никој не може да му застане на патот: Малолетен пироман запали бездомник, уништи гробишта, а сега пак НАПРАВИ ХАОС!

Момчето А. К. (15), кој е осомничен дека последните неколку денови запали четири автомобили во Нови Сад,  е малолетникот кој учествувал...