пинк

Пронајдени се 12 резултати на тема „пинк“
Познати

Славната пејачка заедно со тригодишниот син едвај го преживеаја коронавирусот: Од овие зборови за своето дете се плаши секоја мајка (ФОТО)

Американската пејачка Пинк откри со што таа и нејзиниот тригодишен син Џејмсон се соочиле за време на борбата против коривусот. -Борбата...
Познати

Светската пејачка позитивна на коронавирусот- удри по власта која не прави тестови, па реши самата да донира милион долари (ФОТО)

Познатната американска пејачка Пинк објави дека е позитивна на коронавиус, и дека ќе донира милион долари за две служби за итни ситуации. Пинк...