пијани

Пронајдени се 8 резултати на тема „пијани“
Фудбал

Нов скандал во Русија: Кога ќе дознаете со колку алкохол и дрога во крвта возеле двајцата фудбалери ќе се онесвестите (ФОТО)

Двајца фудбалери на Крилја Совјетов уапсени во иста ноќ поради возење во алкохолизирана состојба и со конзумирани наркотици. Двајца...